Izaberite stranicu
Омладинци ФК „Раднички“ Шид су на регионалном такмичењу Спортских игара младих у Сремској Митровици освојили прво место. Они су у финалу изборили пласман на републичком такмичењу победом над екипом из Бачке Паланке резултатом шест напрема нула. На завршном турниру, који ће се одржати 10. и 11. јула у Шапцу, за наслов првака Србије бориће се са још три екипе из Републике Србије које су избориле пласман у виши ранг такмичења.
Поред омладине Радничког, запажене резултате на регионалном такмичењу Спортских игара младих остварили су и Дамјан Ђорђевић из Ердевика који је освојио друго место у атлетици, фудбалери ( 2010. годиште ) који су освојили друго место, одбојкашице ЖОК „Макс“ које су освојиле треће место, као и ученици ОШ „Сава Шумановић“ из Ердевика који су у игри између две ватре освојили треће место.