Општина Шид

Ви сте овде: Насловна Месне заједнице Бикић До Инфо Новости РЕШЕЊЕ О УТВРЂИВАЊУ ЗБИРНЕ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ

РЕШЕЊЕ О УТВРЂИВАЊУ ЗБИРНЕ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ

На основу члана 26. став 1. Закона о локалним изборима („Службени гласник РС“ бр.  129/07, 34/10 – одлука УС и 54/11),

Општинска изборна комисија у Шиду, на седници одржаној 09. априла 2016. године, донела је

                                                                          Р Е Ш Е Њ Е  

                                        О УТВРЂИВАЊУ ЗБИРНЕ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ

Утврђује се збирна изборна листа кандидата за одборнике Скупштине општине Шид, на изборима расписаним за 24. април 2016. године, и то:

  1. АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ – СРБИЈА ПОБЕЂУЈЕ

 Кандидати на изборној листи су:

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

1.

Предраг Вуковић

31.05.1966.

Дипломирани Економиста

Шид, Симе Томовића 4

2.

др Крсто Куреш

22.10.1956.

Др спц. ОРЛ

Шид, Светог Саве 58

3.

др Вања Харди - Гнип

02.06.1974.

Др медицине

Шид, Васе Стајића 7а/5

4.

Драган Радовановић

17.04.1959.

Пољопривредник

Вишњићево, Фрушкогорска 106

5.

Велимир Ранисављевић

04.07.1963.

Саобраћајни техничар

Илинци, Карађорђева 8

6.

Радмила Медић

18.05.1981.

Радник

Шид, Максима Горког 3

7.

Зоран Видовић

10.02.1974.

Предузетник

Беркасово, Шидска 99

8.

Комлен Золотић

16.02.1956.

Радник

Ердевик, Светог Саве 84

9.

Сања Марић

24.12.1990.

Струковни физиотерапеут

Кукујевци, Змај Јовина 13

10.

Бојан Бибић

11.03.1977.

Дипломирани менаџер

Шид, Саве Шумановића 126

11.

Предраг Симић

12.09.1967.

Радник

Адашевци, Светозара Марковића бб

12.

Снежана Павлица

03.02.1961.

Правни техничар

Шид, Трг Републике 2

13.

Никола Видић

01.11.1949.

Новинар

Бачинци, Железничка 15

14.

Вујадин Васић

23.10.1985.

Дипломирани правник

Шид, Јелице Станивуковић 17/14

15.

Милица Зец

08.12.1992.

Апсолвент

Шид, Николе Влашког 84

16.

Бранко Новаковић

30.08.1976.

Спортски радник

Шид, Златка Шнајдера 33

17.

Срђан Малешевић

20.06.1971.

Дипломирани инж пољопривреде

Шид, Филипа Вишњића 43

18.

Данијела Марковић

22.01.1976.

Предузетник

Вашица, Николе Тесле 14

19.

Бранислав Милић

26.03.1954.

Предузетник

Шид, Светозара Марковића 48

20.

Зоран Семеновић

04.01.1974.

Дипломирани инж агроекономије

Шид, Саве Шумановића 54

21.

Јасмина Видовић

08.01.1990.

Струковни васпитач

Бачинци, Змај Јовина 74

22.

Радивој Јовановић

20.06.1960.

Пољопривредни техничар

Јамена, Милоша Обилића 58

23.

Живко Дрековић

23.04.1956.

Инж пољопривреде

Моровић, Пролетерска бб

24.

Мирјана Марковић

03.10.1980.

Предузетник

Шид,  Перице Станковића 12

25.

Горан Ковачевић

31.10.1979.

Економски техничар

Шид, Арсенија Чарнојевића 30

26.

Драган Савић

22.02.1960.

Машински техничар

Шид, Војводе Степе Степановића бб

27.

Бранка Дреновац

11.05.1991.

Струковни васпитач

Гибарац, Карађорђева 49

28.

Слободан Кузмић

09.11.1971.

Машински техничар

Шид, Масарикова 68

29.

Небојша Ковачевић

04.02.1978.

Дипломирани менаџер

Шид, Мике Антића 2

30.

Катица Вијук

07.02.1968.

Инж организације рада

Шид, Петра Кочића 21

31.

Небојша Лемајић

20.02.1952.

Дипломирани економиста

Шид, Петра Кочића 39

32.

Живан Илић

10.11.1956.

Предузетник

Шид, Карађорђева 67

33.

Сања Петровић

02.03.1969.

Професор разредне наставе

Шид, Насеље Исток А 4/14

34.

Славко Дупаљ

13.08.1958.

Грађевински бравар

Шид, Иве Лоле Рибара 55

35.

Мирослав Ђурка

18.11.1960.

Предузетник

Ердевик, Карађорђева 38

36.

Славица Симановић

30.01.1949.

Пензионер

Шид, 6. децембра 8

37.

Дејан Бобаљ

04.09.1975.

Дипломирани инж пољопривреде

Бикић До, Чапајева 35

38.

Дејан Радошевић

22.04.1974.

Аутомеханичар

Сот, Моше Пијаде бб

39.

Јована Стојшић

07.03.1993.

Физиотерапеут

Бингула, ЈНА 5

        

           

    2. ДР ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ – СРПСКА РАДИКАЛНА СТРАНКА

    Кандидати на изборној листи су:

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

1.

Мирослав Нонковић

28.04.1983.

дипломирани правник

Шид, Марка Орешковића 49

2.

Војислав Кулачанин

10.02.1973.

текстилни техничар

Вашица, Вука Караџића 3

3.

Зорица Мусовић

14.02.1983.

мастер хемичар

Шид, Јелице Станивуковић 6/8

4.

Нове Бешевић

15.12.1958.

радник

Шид, Мокрањчева 8

5.

Цветин Аничић

11.07.1976.

дипл. драмски уметник

Шид, Масарикова 68а 4/2

6.

Марија Башић

24.10.1973.

правни техничар

Шид, Мичуринова 26

7.

Васо Арсеновић

15.01.1954.

пензионер

Шид, Ж.Ј. Шпанца 10

8.

Ђурица Еделински

29.09.1956.

радник

Шид, Масарикова 68а/2

9.

Наташа Миљановић

28.06.1972.

просветни радник

Шид, Иве Лоле Рибара 100

10.

Жељко Јовановић

08.05.1983.

шумарски техничар

Моровић, Босутска 127

11.

Ненад Ћулибрк

13.03.1976.

електротехничар

Кукујевци, Фрушкогорска 49

12.

Маја Пилиповић

01.01.1989.

правни техничар

Адашевци, Гробљанска бб

13.

Драган Главашевић

22.02.1979.

шумарски техничар

Илинци, Змај Јовина 66

14.

Стеван Јовановић

31.08.1989.

пољопривредник

Вишњићево, Филипа Вишњића 48

15.

Силвана Стојадиновић

22.07.1982.

радник

Беркасово, Староградска 53

16.

Здравко Пршић

20.11.1954.

пензионер

Вашица, Војвођанска 36

17.

Обрад Ђукић

13.11.1965.

машинбравар

Гибарац, Јована Рашковића бб

18.

Бранкица Прекодравац

21.11.1963.

радник

Шид, Саве Шумановића 3

19.

Слободан Цвијановић

13.08.1961.

економски техничар

Кукујевци, Војводе Путника 25а

20.

Иринеј Папуга

23.10.1959.

дипл. инж. технологије

Шид, Николе Влашког 70

21.

Јелена Ћетојевић

07.03.1982.

месар

Вашица, Николе Тесле 54

22.

Обрад Ђурђевић

27.03.1995.

пољопривредни техничар

Илинци, Јована Рашковића 8

23.

Живан Смиљанић

17.01.1946.

пензионер

Привина Глава, Вука Караџића 27

24.

Соња Добрић

13.06.1987.

студент

Шид, Трг Ослобођења 44

25.

Никола Малић

21.10.1976.

царински референт

Шид, Вељка Пауновића 92

26.

Драган Шарац

26.09.1971.

пољопривредник

Бингула, ЈНА 78

27.

Оливера Стојановић-Симић

09.10.1975.

царински референт

Шид, Петра Кочића 45

28.

Тихомир Шушњар

04.04.1980.

руковаоц грађ. машинама

Гибарац, Саве Шумановића 55

29.

Небојша Маливук

13.08.1966.

земљорадник

Моловин, Вука Караџића 6

30.

Јована Пилиповић

05.05.1988.

економски техничар

Адашевци, Бранка Радичевића 39

31.

Нова Славујевић

11.01.1953.

месар

Шид,Цара Лазара 52

32.

Радојица Медић

05.01.1973.

пољопривредник

Јамена, Новосадска 46

33.

Данијела Кнежевић

10.02.1981.

текстилни плетач

Шид, Сремског  Фронта 74

34.

Душан Паламар

18.03.1991.

диспечер транспорта

Шид, Босутска 12

35.

Славко Живановић

11.01.1964.

радник

Бачинци, Вука Караџића 69

36.

Јелица Харди

22.02.1965.

радник

Бикић До, Чапајева 95

37.

Петар Паић

30.09.1993.

шумарски техничар

Гибарац, Железничка 34

38.

Синиша Крнета

10.02.1983.

пекар

Сот, Моше Пијаде 9

39.

Зора Грчић

26.08.1957.

радник

Шид, Цара Лазара 20

 

3. ИВИЦА ДАЧИЋ – „СОЦИЈАЛИСТИЧКА ПАРТИЈА СРБИЈЕ (СПС),    ЈЕДИНСТВЕНА СРБИЈА (ЈС) – ДРАГАН МАРКОВИЋ-ПАЛМА“

    Кандидати на изборној листи су:

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

1.

Дејан Логарушић

19.05.1977.

Асистент  на Правном факултету

Шид,Васе  Стајића 7Б/1

2.

Милош Радека

08.05.1963.

Пољопривредни техничар

Шид,И.Лоле Рибара 71

3.

Биљана Жеравић

25.06.1963.

Административни радник

Шид, С. Шумановића 19

4.

Бранислав Мауковић

07.11.1954.

Доктор ветеринарске медицине

Шид, Насеље  Исток Ц2 1/14

5.

Ивица  Кубик

23.03.1958

Војни  пензионер

Сот, И. Лоле Рибара 1

6.

Наташа  Тинтор

27.09.1978

Радник

Шид,  Светог Саве 24

7.

Јово Лазић

21.02.1947

Пензионер

Моровић,Босутска  108

8.

Саша Смиљанић

31.10.1982.

Инжењер електротехнике

Шид, Николе  Влашког 35

9.

Слађана Јанковић

17.01.1975.

Царински референт

Шид,  Бошка Бухе 6

10.

Велимир Орешчанин

26.05.1967.

Вагар

Гибарац, Светог  Саве 12

11.

Миливоје Милошевић

29.09.1974.

Радник

Јамена, Новосадска 68

12.

Гордана Усмијани

19.04.1963.

Економски техничар

Ердевик, Краља  Петра I 1

13.

Слободан Грумић

11.09.1967.

Наставник практичне наставе

Шид,  Максима  Горког бб

14.

Дарко  Жмура

22.07.1978.

Дипл. менаџер

Беркасово, Шидска 60

15.

Зорана  Грубач

05.06.1988.

Студент

Кукујевци, Змај  Јовина 12

16.

Јанко  Белан

16.08.1951.

Пољопривредник

Љуба, Масарикова 15

17.

Слободан  Арсеновић

18.09.1958.

Матурант  гимназије

Шид, Максима Горког 44

18.

Милица  Бућан

27.02.1988.

Инжењер заштите животне и радне средине

Шид, Омладинска 59

19.

Бранислав  Топалски

08.12.1952.

Ветеринар

Ердевик, Цара Душана 32

20.

Александар  Тинтор

29.03.1978.

Туристички техничар

Шид, Светог  Саве 24

21.

Слађана  Рајичевић

25.01.1987.

Социолог

Шид, Иве Лоле Рибара 18

22.

Младен Антуновић

11.04.1983.

Царински референт

Шид, Жикице Јовановића –Шпанца 17

23.

Жељко  Цупер

13.11.1982.

Економиста за туризам

Шид,6. децембра 12

24.

Љубица  Трумић

12.08.1951.

Пензионер

Шид, Кнеза Милоша 73

25.

Емил  Хрчек

21.09.1967.

Радник

Шид, Максима Горког бб

26.

Владимир  Задрипко

05.09.1941.

Пензионер

Бачинци, Војвођанска 45

27.

Зорица  Рајшић

12.03.1972.

Прехрамбени техничар

Шид, Насеље Исток   А1 /11

28.

Дарко  Кантар

15.07.1977.

Матурант  гимназије

Бингула, Пинкијева 1

29.

Владимир  Кањух

21.11.1970.

Пензионер

Шид, Цара Лазара 89

4. „ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ПРИСТОЈНЕ ЉУДЕ“ (ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, ЛИГА СОЦИЈАЛДЕМОКРАТА ВОЈВОДИНЕ, СОЦИЈАЛДЕМОКРАТСКА СТРАНКА, ЗЕЛЕНА ЕКОЛОШКА ПАРТИЈА – ЗЕЛЕНИ, ЛИБЕРАЛНО ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА)

 

Кандидати на изборној листи су:

 

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

 

Живан Мирић

28.09.1984.

Дипломирани економиста

Шид, Бранка Радичевића 9

 

Предраг Бекерек

09.02.1965.

Механизатор

Моровић, Николе Тесле 33

 

Наташа Цвјетковић

03.10.1974.

Професор разредне наставе

Шид, Бранка Радичевића 64

 

Дејан Булатовић

08.02.1975.

Писац

Батровци, Иве Лоле Рибара 21

 

Александар Шумановић

28.04.1960.

Виши царински референт

Шид, Карађорђева 13/14

 

Снежана Јефтић

16.02.1985.

Дипломирани економиста

Шид, Кнеза Милоша 64а/17

 

Ратко Торма

20.04.1974.

Правни техничар

Беркасово, Шидска 12

 

Жељко Брестовачки

19.05.1967.

Механизатор

Ердевик, Карађорђева 65

 

Сњежана Грујић

01.01.1974.

Месар

Шид, Матије Гупца 20

 

Илија Мирковић

26.09.1976.

Механизатор

Адашевци, Светосавска 82

 

Наташа Шимек

14.09.1988.

Матурант гимназије

Беркасово, Партизанска 30

 

Мирослав Смиљанић

04.12.1969.

Бравар

Адашевци, Светог Саве 67а

 

Мирко Брајушковић

11.06.1959.

Комерцијалиста

Шид, Милоша Обилића 23

 

Биљана Сарап

01.06.1978.

Матурант гимназије

Шид, Насеље Исток Ц1 1/17

 

Илија Погрмић

08.09.1947.

Пензионер

Шид, Омладинска 35

 

Милош Јовковић

27.04.1946.

Учитељ у пензији

Шид, Кнеза Милоша 64а, 4/12

 

Елена Миклош

19.08.1966.

Кројачица

Шид, Масарикова 30

 

Душко Славујевић

09.09.1982.

Машински техничар

Шид, Браће Петровић 28

 

Владимир Жарков

21.01.1976.

Мастер инжињер саобраћаја

Беркасово, Шидска 23

 

Весна Грбатинић

18.06.1974.

Биротехничар

Адашевци, Светосавска 32

 

Горан Кладушић

24.01.1968.

Дипломирани економиста

Шид, Алексе Шантића бб

 

Марка Латас

06.09.1954.

Медицински радник

Шид, Мајке Јевросиме 28

 

Александар Пендо

09.07.1987.

Електротехничар аутоматике

Ердевик, Карађорђева 31

 

Драгослав Ђорђевић

21.10.1960.

Царински референт

Шид, Змај Јове Јовановића 4

 

Виолета Филиповић

25.06.1964.

Библиотекарка

Шид, Насеље Исток А3/20

 

Зоран Лазић

01.05.1969.

Машински инжињер

Шид, Алексе Шантића 30

 

Владимир Лукић

01.01.1952.

Пољопривредни предузетник

Моровић, Митровачка 24

 

Јасмина Манојловић

08.11.1962.

Правни техничар

Шид, Јелице Станивуковић 19/2

 

Зоран Машић

14.07.1963.

Грађевински техничар

Ердевик, Цара Душана 28

 

Милан Бибић

30.11.1975.

Привредник

Шид, Другог Сремског одреда 18

 

Миљана Аришић

16.07.1986.

Васпитач деце са посебним потребама

Сот, Иве Лоле Рибара 10

 

Предраг Јуришић

08.01.1971.

Ветеринарски техничар

Шид, Матије Гупца 29

 

Данијел Мрвош

16.09.1981.

Месар

Шид, Ђуре Киша 10

 

Ивана Поважан

10.09.1982.

Васпитач

Ердевик, Пролетерска 30

 

Миленко Симић

27.06.1972.

Предузетник

Гибарац, Саве Шумановића 2

 

Миша Галађик

09.11.1956.

Радник

Бингула, ЈНА 68

 

Жељка Чавић

10.04.1969.

Домаћица

Адашевци, Светог Саве 85

 

Немања Мирковић

10.09.1958.

Пољопривредник

Бачинци, Вука Караџића 30

 

Синиша Илић

03.10.1966.

Грађевински техничар

Беркасово, Светог Саве 52

 

5. СРПСКИ ПОКРЕТ ДВЕРИ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ – САНДА РАШКОВИЋ ИВИЋ – БОШКО ОБРАДОВИЋ

Кандидати на изборној листи су:

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

1.

Оливера Убавић

11.09.1971.

Новинар

Шид, Алексе Шантића бб

2.

Дејан Константиновић

13.06.1972.

Електротехничар аутоматике

Шид, Ђуре Даничића 54

3.

Слободан Радовановић

03.03.1973.

Колски отправник

Шид, Толстојева 35

4.

Бранко Пајчин

30.10.1978.

Царински референт

Шид, Карађорђева 49

5.

Зоран Живанић

04.12.1980.

Аутоелектричар

Ердевик, Сремска 31

6.

Тања Керавица

24.10.1980.

Васпитач

Шид, Бранка Радичевића 4

7.

Далибор Петковић

20.08.1973.

Грађевински техничар

Шид, Светог Саве 25

8.

Давор Хаџиомеровић

13.01.1982.

Радиолог

Шид, Карађорђева 11

9.

Здравка Крстановић

25.05.1974.

Прехрамбени техничар

Шид, Саве Шумановића 4

10.

Горан Радошевић

17.09.1981.

Царински референт

Шид, Перице Станковића 33

11.

Љубица Тиркајло

04.07.1985.

Правник

Шид, Максима Горког 68

12.

Светислав Којић

27.05.1985.

Приватни предузетник

Шид, Вука Караџића 11

13.

Јовица Миланковић

05.06.1987.

Шумарски техничар

Шид, Јанка Веселиновића 9

 

6. СРПСКА НАРОДНА ПАРТИЈА – НЕНАД ПОПОВИЋ

Кандидати на изборној листи су:

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

1.

Мирослав Јањић

07.11.1961.

Економиста

Шид, Петра Кочића 16

2.

Јово Дедић

10.01.1947.

Пензионер

Шид, Омладинска 46

3.

Зорислава Јеринић Топић

24.09.1967.

Машински инжињер

Шид, Нова 3 бб

4.

Вељко Кубат

20.07.1963.

Војна Академија

Кукујевци, Фрушкогорска 24

5.

Љубиша Зец

13.07.1973.

Пољопривредни инжињер

Привина Глава, ЈНА бб

6.

Милица Цвјетковић

12.12.1996.

Студент

Шид, Насеље Исток Д1 2/29

7.

Драгослав Вуковић

05.05.1962.

Економски техничар

Гибарац, Светог Саве 26

8.

Миша Белан

12.09.1957.

Пољопривредник

Љуба, Војвођанска 53

9.

Јована Симић Мештровић

18.12.1991.

Студент

Шид, Петра Кочића 51

10.

       

11.

Зоран Апић

04.08.1960.

Пољопривредни техничар

Бачинци, Железничка 27

12.

Данијела Крсмановић

24.10.1987.

Угоститељски радник

Адашевци, Железничка 120

13.

Вукашин Савић

29.04.1993.

Угоститељ

Вишњићево, Фрушкогорска 66

14.

Слободан Јанчић

13.06.1988.

Пекар

Беркасово, Фрушкогорска 5

15.

Гордана Угљешић

27.05.1974.

Економски техничар

Шид, Вељка Влаховића 16

16.

Љубомир Чубрило

08.03.1956.

Аутомеханичар

Моровић, Николе Тесле 68

17.

Војислав Ранисављевић

07.08.1964.

Возач инструктор

Вашица, Николе Тесле 64

18.

Ивана Ранисављевић

19.09.1985.

Домаћица

Вашица, Николе Тесле 59

19.

Момир Шапоња

24.04.1990.

Пољопривредни техничар

Ердевик, Фрушкогорска 71

20.

Зоран Познановић

08.01.1980.

Аутомеханичар

Гибарац, Фрушкогорска 3

21.

Миљана Чубрило

21.01.1996.

Шумарски техничар

Моровић, Николе Тесле 68

22.

Ненад Рунтић

23.06.1991.

Бравар

Шид, Филипа Вишњића 29

23.

Борис Шћурок

24.02.1974.

Пољопривредни техничар

Шид, Кнеза Милоша 62/3

24.

Гордана Јањић

20.01.1963.

Економски техничар

Вашица, Лењинова 135

25.

Радо Цвјетковић

25.04.1963.

Радник

Шид, Насеље Исток Д1 2/29

26.

Предраг Јовановић

30.06.1969.

Војна академија

Шид, Насеље Исток Ц2 2/11

7. НАРОДНИ ПОКРЕТ ДИНАРА-ДРИНА-ДУНАВ

Кандидати на изборној листи су:

Редни број

Име и презиме

Датум рођења

Занимање

Пребивалиште и адреса стана

1.

Милица Алексић

27.03.1985.

Општи смер гимназије

Шид, Цара Душана 51/4

2.

Срђан Симановић

06.06.1990.

Пољопривредни техничар

Шид, Саве Ковачевића 19А

3.

Саша Мирковић

15.02.1991.

Инжењер електротехнике и рачунарства

Шид, Насеље Војводе Степе Степановића бб

4.

Тања Ђуђар

15.07.1989.

Трговински техничар

Шид, Змај Јовина 132

5.

Мирослав Анђелић

16.02.1981.

Пољопривредни техничар

Шид, Насеље Исток Ц1 3/8

6.

Милош Пунош

12.11.1985.

Шумарски техничар

Ердевик, Живојина Мишића 69

7.

Слађана Полуга

10.09.1980.

Домаћица

Шид, Ђуре Киша  31

8.

Мирослав Јовановић

25.12.1978.

Инжењер пољопривреде за ратарство

Адашевци, Светосавска 33

9.

Драгомир Зец

24.11.1963.

Бравар

Кукујевци, Десанке Максимовић 54

10.

Вања Михајловић

17.06.1986.

Пољопривредни техничар

Шид, Златка Шнајдера 17

11.

Миленко Суруџић

04.02.1974.

Машински техничар

Илинци, Пролетерска бб

12.

Милан Утвић

02.09.1992.

Аутомеханичар

Шид, Сремског Фронта 70А

13.

Десанка Алексић

04.04.1953.

Гумарски техничар

Бачинци, Железничка бб

14.

Боро Арсенић

01.01.1959.

Ветеринарски техничар

Шид, Цара Душана 52

15.

Бојан Миловановић

06.01.1987.

Аутомеханичар

Моровић, Босутска бб

16.

Александра Остојић

04.03.1985.

Конфекцијски кројач

Вишњићево, Филипа Фишњића 102

17.

Слободан Тадић

05.09.1981.

Аутомеханичар

Сот, Моше Пијаде 3

18.

Жарко Јовановић

24.12.1979.

Царински референт

Шид, Насеље Јелице Станивуковић 23/13

19.

Рада Томић

04.05.1987.

Конфекцијски кројач

Шид, Бранка Радичевића 121

20.

Милан Стамболија

29.07.1981.

Трговац

Шид, Карађорђева 23

21.

Бранислав Личанин

20.08.1994.

Пољопривредник

Вишњићево, Босутска 39

22.

Аница Михајловић

25.09.1984.

Трговац

Шид, Цара Душана 16

23.

Милан Влаисављевић

04.05.1984.

Месар

Шид, Вељка Пауновића 36

24.

Дејан Блажановић

07.10.1985.

Техничар друмског саобраћаја

Бачинци, Вука Караџића 49

25.

Алдијана Ружић

13.08.1983.

Трговац

Шид, Масарикова 75 3/14

26.

Бојан Симановић

13.01.1994.

Машински техничар

Шид, Саве Ковачевића 19А

27.

Жељко Станишић

02.04.1968.

Школа резервних официра

Вашица, Николе Тесле 88

28.

Данијела Бодо

02.10.1988.

Општи смер гимназија

Шид, Омладинска 68

29.

Илија Врућинић

22.09.1991.

Угоститељски радник

Кукујевци, Десанке Максимовић 53

30.

Јово Пантелић

25.07.1994.

Заштита животне средине и пожара

Шид, Максима Горког 71

31.

Верица Петковић

07.04.1982.

Општи смер гимназија

Шид, Срете Славујевића 11

32.

Бранислав Мајхер

17.10.1986.

Земљорадник

Бикић До, Чапајева 89

33.

Велимир Милетић

22.01.1991.

Пољопривредни техничар

Шид, Насеље Исток Ц3 1/5

34.

Савка Шарац

27.05.1977.

Фризер

Шид, 12 Априла  10

35.

Бранислав Остојић

13.12.1976.

Пољопривредни техничар

Беркасово, Сремска 2

36.

Милош Момчиловић

22.02.1993.

Пољопривредни техничар

Шид, Цара Душана 107

37.

Драгана Кузмановић

04.06.1990.

Фризер

Гибарац, Цара Лазара 6

38.

Раде Марковић

29.04.1988.

Електро инсталатер

Бачинци,Вука Караџића   77

39.

Владимир Роман

03.03.1988.

Аутомеханичар

Шид, Мајке Јевросиме 56

 

Број: 013-44/IV-01

У Шиду, 09. април 2016. године

 

                                                 ОПШТИНСКА ИЗБОРНА КОМИСИЈА У ШИДУ

                                                                                                                                         ПРЕДСЕДНИК

                                                                                                                                         Милица Ракетић

 

     

                                                                                                                                             

 

 

 

Општинска управа Шид
 Карађорђева бр. 2
 тел: 022/712-122
 фаx: 022/715-708

Приступ систему

Ви сте овде: Насловна Месне заједнице Бикић До Инфо Новости РЕШЕЊЕ О УТВРЂИВАЊУ ЗБИРНЕ ИЗБОРНЕ ЛИСТЕ